Raumplus

  • Autor: bm
  • 07 wrz 2017 11:25 (aktualizacja: 08 wrz 2017 11:43)

Akcesoria do organizacji garderoby - przegląd rynkowej oferty

Na polskim rynku dostępne są wszelkie rodzaje, wymiary i kombinacje systemów umożliwiających sprawną organizację szafy. Rozwiązania te pomogą spełnić wymagania stawiane współczesnym zabudowom garderoby, która może być nie tylko funkcjonalna, ale również cieszyć oko estetycznym wyglądem.

Wyposażenie wnętrz szaf i garderób znajdziemy zarówno w ofercie producentów systemów drzwi przesuwnych, jak i w ofertach dostawców wszelkiego rodzaju akcesoriów meblowych. Obie grupy producentów dbają nie tylko o funkcjonalność swoich produktów, ale także o to, by dobrze komponowały się z całością zabudowy i tworzyły efektowne i modne wnętrze garderoby.

Najchętniej wybieranymi elementami wyposażenia szaf są niezmiennie tzw. akcesoria standardowe, czyli: drążki, wieszaki, kosze druciane i półki. Szeroka gama długości pozwala montować je w praktycznie każdej wnęce. Grupa akcesoriów do zabudowy garderoby obejmuje zarówno minimalistyczne półko-wieszaki mające formę dwóch, lub trzech metalowych prętów, jak i wkłady o prążkowanej powierzchni do tradycyjnych szuflad czy też wysuwane ażurowe kosze. Wszystkie te rozwiązania zapewniają zdecydowanie lepszą niż w przypadku zamkniętych szafek na obuwie, cyrkulację powietrza.

Klienci poszukują też rozwiązań do przechowywania butów. Najprostszym i najszybszym sposobem na wygospodarowanie miejsca na buty w szafie lub garderobie są specjalnie do nich przystosowane druciane półki. Przymocowuje się je bezpośrednio do ściany, specjalnego wysokiego wyciągu czy drzwi szafy.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ