Podnośniki do szafek górnych marki Inoxa (Canter Mebel)

Podnośniki do szafek górnych marki Inoxa (Canter Mebel)

  • Autor: bm
  • 19 wrz 2016 08:00 (aktualizacja: 19 wrz 2016 10:53)

Akcesoria meblowe - co pokazali wystawcy targów Furnica?

Systemy szuflad, carga, mechanizmy do mebli tapicerowanych i łóżek, uchwyty i nóżki meblowe - wystawcy tegorocznych targów Furnica w Poznaniu pokazali dość różnorodną ofertę akcesoriów, chociaż ekspozycja nie było duża i zmieściła się w tylko jednym pawilonie wystawienniczym.

CZYTAJ TEŻ: Fotorelacja z targów Furnica 2016

Mimo kameralnego charakteru targów Furnica większość wystawców dobrze ocenia tegoroczną edycję, głównie ze względu na owocne rozmowy biznesowe. Dla kilkunastu tysięcy producentów mebli z całej Polski i z krajów sąsiednich, a także przedstawicieli hurtowni komponentów i materiałów meblarskich, tegoroczna edycja tych targów była dobrą okazją do zapoznania się z nowościami w ofercie wiodących dostawców rozwiązań dla przemysłu meblarskiego, a także aktualnymi tendencjami.

"Zakładamy, że w roku 2016 wartość produkcji przemysłu meblowego sięgnie 42 mld złotych. Dlatego tak ważne są targi DREMA, FURNICA i SOFAB. Potrzebujemy partnerów dostarczających innowacje technologiczne, abyśmy mogli być jeszcze silniejsi w konkurencji na całym świecie" - mówił podczas otwarcia targów Jan Szynaka, prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ