Aplikacja umożliwiająca sprawdzenie uchwytów na frontach meblowych. Fot. GTV

Aplikacja umożliwiająca sprawdzenie uchwytów na frontach meblowych. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 14 lis 2016 08:35 (aktualizacja: 14 lis 2016 09:37)

Aplikacja do uchwytów meblowych

Katalog czy pakiet zdjęć nie zawsze ułatwiają optymalne dopasowanie uchwytu do frontu meblowego. Dlatego producenci akcesoriów proponują bardziej nowoczesne rozwiązania w postaci specjalnych aplikacji. Dzięki nim można sprawdzić wygląd danego uchwytu jeszcze przed jego zakupem.

Rozmawiając z naszymi klientami i wsłuchując się w ich potrzeby, doszliśmy do wniosku, że w procesie zakupowym uchwytów meblowych należy pójść o krok dalej i umożliwić im dokładne sprawdzenie, jak dany element będzie współgrał z aranżacją konkretnego pomieszczenia – podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV. Tak powstała aplikacja "Intiaro", dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu możemy sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli – dodaje Joanna Repko.

Mechanizm działania aplikacji jest niezwykle prosty – wystarczy sparować go z naklejanym na froncie mebla markerem, skierować kamerę urządzenia na marker i zobaczyć, jak wybrany uchwyt prezentuje się na froncie mebla. Wybrany uchwyt można dowolnie obracać, powiększać, a nawet porównywać z innymi, sprawdzając, które rozwiązanie będzie najlepsze dla danej aranżacji. Wszystko w służbie wygody i zadowolenia z dobrze podjętej decyzji – podsumowuje ekspert firmy GTV.

To, jaki uchwyt meblowy wybierzemy do konkretnego frontu meblowego, może mieć wpływ na odbiór całej aranżacji. Zbyt delikatny zginie na tle innych elementów, zaś wyrazisty może zaburzyć rytm całej kompozycji. Dlatego, zwłaszcza przy wyborze kolekcji minimalistycznych, warto korzystać z oferowanych przez producentów innowacji.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ