Spotkanie zorganizowane przez firmę Center-Mebel 9 lutego 2017 roku w Białymstoku. Fot. Mariusz Golak

Spotkanie zorganizowane przez firmę Center-Mebel 9 lutego 2017 roku w Białymstoku. Fot. Mariusz Golak

  • Autor: mg
  • 13 lut 2017 09:14 (aktualizacja: 13 lut 2017 12:02)

Center-Mebel zorganizował spotkania dla projektantów i stolarzy

Na początku lutego br. Center-Mebel zorganizował cykl spotkań w Ełku, Olsztynie, Łomży i Białymstoku, czyli miastach, gdzie znajdują się oddziały firmy. Ich adresatami byli projektanci i stolarze. Cieszyły się one dużą popularnością wśród przedstawicieli branży meblarskiej.

Podczas spotkań zorganizowanych przez firmę Center-Mebel duży nacisk został położony na prezentację nowości produktowych przygotowanych na rok 2017. Były to zarówno rozwiązania sygnowane marką Manufaktura Łomżą (stworzoną przez Center-Mebel), jak i nowości firm znajdujących się w ofercie łomżyńskiej hurtowni.

Na 2017 rok Manufaktura Łomża przygotowała swoim klientom między innymi funkcjonalne, a przy tym dające szerokie możliwości aranżacyjne fronty akrylowe "Laser Line 3D". Dużym zainteresowaniem uczestników spotkań cieszył się również system naroży "Combi's", chroniony autorskim patentem, będący kombinacją systemu pełnego wysuwu oraz niezależnych półek. Sinusoidalny, płynny system wyróżnia "Combi's" dzięki zastosowaniu dźwigni na przegubie kulowym. 

Oprócz nowości, Manufaktura Łomża zaprezentowała przybyłym projektantom i stolarzom produkty, które zostały już przychylenie przyjęte przez rynek, a więc np. fronty akrylowe "Supermat Laser Line" czy fronty "Supermat" z rdzeniem ze sklejki.

Z kolei obecny na spotkaniach przedstawiciel firmy Egger omówił  innowacyjny system wspomagający dopasowania dekorów do aktualnych trendów o nazwie " 9grid". To narzędzie, które powinno być szczególnie przydatne projektantom i architektom wnętrz. System "9grid" sprawia, że producenci i architekci mogą wybierać ze znacznie szerszego asortymentu połączeń dekorów i kolorów, a także tworzyć projekty zgodne z aktualnymi trendami.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ