c.jpg

  • Autor: Manufaktura Łomża
  • 30 cze 2017 07:31

Ekskluzywny, opatentowany system narożny do kuchni

Komfort użytkowania kuchni to wypadkowa odpowiedniej organizacji przestrzeni i jakości zastosowanych akcesoriów ułatwiających korzystanie z szafek. Warto zainwestować w systemy, które gwarantują wygodę i niezawodność. Zwłaszcza jeśli dodatkowo są łatwe w montażu.

Manufaktura Łomża prezentuje system "Combi's" włoskiej marki Inoxa. Jest to wyjątkowa kombinacja pełnego wysuwu z systemem niezależnych półek - niezastąpiona w szafkach narożnych, do których zawartości czasem trudno się dostać. Dzięki "Combi's" wykorzystamy wszystkie zakamarki kuchennych mebli. Jego najważniejsze zalety to: płynny, bezszelestny i stuprocentowy wysuw, niezależne mocowanie każdej z półek, obciążenie pojedynczej półki do 20kg, zastosowanie płyty perforowanej, dzięki której przechowywane na półkach produkty nie przesuwają się. Komfortowe użytkowanie systemu jest możliwe dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, pozwalającemu na połączenie pełnego wysuwu z niezależnym mocowaniem półek. Sinusoidalny, płynny system wyróżnia "Combi’s", dzięki zastosowaniu dźwigni na przegubie kulowym.

Ważną cechą systemu marki Inoxa jest łatwość montażu. Specjalne akcesoria umożliwiają użytkownikowi samodzielne, szybkie zamontowanie "Combi's". Szablon montażowy klienci otrzymują w komplecie z produktem. System jest dostępny w wykończeniu chrom lub tytan, istnieje też możliwość zakupu pojedynczej półki. 

Więcej informacji na stronie dystrybutora: www.manufakturalomza.pl