Intensywny niebieski, obwołanym jednym z najmodniejszych wybarwień w tym sezonie, w opcji matowej, znalazł piękną oprawę w dekorze dąb Lancelot, z którego wykonany jest blat, cokoły mebli i pas ozdobny nad blatem. Fot. KAM

Intensywny niebieski, obwołanym jednym z najmodniejszych wybarwień w tym sezonie, w opcji matowej, znalazł piękną oprawę w dekorze dąb Lancelot, z którego wykonany jest blat, cokoły mebli i pas ozdobny nad blatem. Fot. KAM

  • Autor: mg
  • 14 kwi 2017 09:14 (aktualizacja: 18 kwi 2017 08:40)

Firma KAM poszerzyła swoją ofertę frontów lakierowanych

Nowoczesne zabudowy kuchenne mogą korzystać z szerokiego wachlarza rozwiązań wzorniczych. W przypadku frontów lakierowanych nie są ograniczone tylko i wyłącznie do uniwersalnej bieli. Na początku roku Spółka Meblowa KAM wprowadziła do swojej oferty 12 nowych kolorów frontów lakierowanych.

Aranżacja przestrzeni kuchennej to trudna decyzja, począwszy od kształtu zabudowy, a na wyborze frontów skończywszy - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM z Milejewa. Dla niektórych wymarzone fronty będą w dekorze drewnianym, inni odważą się zerwać z aranżacyjną nudą i zdecydują się na modny kolor. Dlatego, aby elastycznie dopasować się do oczekiwań różnych klientów, poszerzyliśmy dotychczasową ofertę i zaproponowaliśmy nowe fronty lakierowane.

Klienci mają do wyboru 12 wybawień - każdy w dwóch opcjach wykończenia: połysku i macie. Kuchnia z połyskującymi frontami doda wnętrzu elegancji, podkreślając jej nowoczesny charakter i wpisując się w aktualne trendy aranżacyjne. To dobre rozwiązanie w przypadku małych wnętrz: w połyskującej powłoce niczym w lustrze odbija się przestrzeń, co pozwala uzyskać efekt głębi i optycznie powiększyć kuchnię. Z kolei matowe wykończenie mebli nie tylko przykuwa wzrok, ale też działa uspokajająco, a wnętrze wydaje się ciepłe, bardziej przyjazne i naturalne.

Nowe fronty uszlachetnione lakierem dostępne są w systemie mebli "KAMPlus". To linia oferująca wiele możliwości aranżacyjnych, pozwalających na duże zindywidualizowanie zabudowy kuchennej. Każda kuchnia projektowana jest zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Kiedy zdecyduje się on na kolor i opcję jego wykończenia, pozostaje już tylko wybrać rodzaj samego frontu. Przy tym dostępnych jest 9 rodzajów frezowań.

Coraz większy nacisk kładziemy na personalizację wnętrza, dlatego proponujemy różne opcje, które pozwalają wyróżnić meble i zaznaczyć indywidualny charakter użytkownika - tłumaczy Sylwia Kowalska-Mikutel. Nawet drobny akcent w postaci frezowania na foncie pozwala osiągnąć odmienny efekt. Można też z niego zrezygnować, pozostawiając jednolitą powierzchnię.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ