Stoisko Grupy Biesse na targach IWF 2016. Fot. IWF

Stoisko Grupy Biesse na targach IWF 2016. Fot. IWF

  • Autor: mg
  • 22 wrz 2016 09:47 (aktualizacja: 22 wrz 2016 10:08)

Grupa Biesse na targach IWF 2016

Grupa Biesse uczestniczyła w targach "The International National Woodworking", które odbyły się Atlancie (Stany Zjednoczone) w dniach 24-27 sierpnia br. To jedno z najważniejszych światowych wydarzeń wystawienniczych adresowanych do przemysłu meblarskiego i branży drzewnej.

Podczas targów "The International National Woodworking" Grupę Biesse reprezentowały oddziały amerykański i kanadyjski. Ich przedstawiciele nie ukrywali zadowolenia z udziału w imprezie. Podczas 4 dni trwania targów stoisko ze specjalnie przygotowanymi prezentacjami maszyn odwiedziło ponad 1.000 profesjonalistów reprezentujących branże meblarską i drzewną. 

Tegoroczna edycja targów IWF przekroczyła nasze oczekiwania i po raz kolejny okazała się rekordowa dla Biesse Ameryka i Biesse Kanada - powiedział Federico Broccoli, prezes północnoamerykańskich oddziałów Biesse. Podpisane w ciągu 4 dni zlecenia o wartości 18 mln dolarów są namacalnym dowodem siły rynku północnoamerykańskiego i zaufania klientów dla najnowszych technologii Biesse. Kontynuujemy działania mające zwiększyć sprzedaż w Ameryce Północnej do wyniku dwucyfrowego, zwiększając udział w rynku i poziom satysfakcji klientów. Nasze ważne inwestycje, takie jak np. Charlotte Campus, potwierdzają naszą wiarę w potencjał rynku północnoamerykańskiego, który obecnie stanowi 20% światowej sprzedaży.

Podczas IWF 2016 oferta Grupy Biesse została zaprezentowana na powierzchni 17 tys. m2. Wśród promowanych produktów znalazł się między innymi robot szlifierski "Viet Opera R", który otrzymał nagrodę w branżowym konkursie "Challangers Award".


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ