Campus Grupy Biesse w Dubaju. Fot. Grupa Biesse

Campus Grupy Biesse w Dubaju. Fot. Grupa Biesse

  • Autor: mg
  • 22 marz 2017 13:52 (aktualizacja: 23 marz 2017 08:44)

Grupa Biesse na targach w Dubaju

Grupa Biesse wzięła udział w targach "Wood Show", które odbyły się 7-9 marca br. w Dubaju. To największa impreza adresowana do branży meblarskiej i drzewnej w tym regionie świata. Przy tej okazji włoski koncern zaprezentował wiele nowości produktowych.

Udział Grupy Biesse w targach odbywających się w Dubaju jest elementem strategii związanej z większą obecnością na rynkach bliskowschodnich. Na stoisku o powierzchni 300 m2 po raz pierwszy asortyment włoskiej marki zaprezentował nie przedstawiciel, ale spółka zależna, która powstała w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w 2016 roku. W tym samym roku rozpoczęto też w Dubaju nową inwestycję - Campus Biesse, na którą złożyły się biura spółki, sale szkoleniowe oraz przestrzeń technologiczno-ekspozycyjna. Obiekt o powierzchni przekraczającej 1.100 m2 został usytuowany w prestiżowej dzielnicy Dubaju i stanowi wsparcie dla klientów z rejonu Zatoki Perskiej. Oficjalne otwarcie najnowszej inwestycji nastąpi wiosną 2017 roku.

Tegoroczna edycja "Wood Show" jest dla nas wyjątkowa. Jesteśmy niezwykle dumni z obecności tutaj - mówi Federico Broccoli, dyrektor Grupy Biesse.

Na targach "Wood Show" Grupa Biesse na swoim stoisku zaprezentowała między innymi takie maszyny, jak: "Rover A Edge", "Rover A FT", "Selco SK4", "Stream A", "Jade 340", "Brema Eko 2.1" oraz "Viet Opera 5".


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ