PARTNER PORTALU
Plakat promujący GTV VIP CLUB. Fot. GTV

Plakat promujący GTV VIP CLUB. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 17 lip 2017 11:05 (aktualizacja: 17 lip 2017 13:57)

GTV przygotował specjalny program dla stolarzy

Firma GTV przygotowała program skierowany do stolarzy, którzy w ramach prowadzonej przez siebie działalności wykorzystują systemy przesuwne tego producenta, zakupione wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów. Członkowie klubu mogą korzystać ze specjalnych promocji oraz atrakcyjnych nagród.

Przepustką do udziału w programie lojalnościowym firmy GTV jest kupowanie systemów do drzwi przesuwnych wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów. By zapisać się do klubu, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.gtvvipclub.pl. Login i hasło ustawiane są podczas wypełniania formularza. Wiadomość z linkiem aktywacyjnym wysłana zostanie na podany adres email. Kliknięcie linku kończy proces rejestracji i aktywuje konto w programie.

Aby uzyskać dostęp do nagród z katalogu, wystarczy kupować systemy przesuwne u autoryzowanych dystrybutorów GTV. Za każde 200 zł wydane na zakupy otrzymuje się 1 punkt – sprzedawca musi tylko dodać paragon lub fakturę do indywidualnego konta klienta. Zebrane punkty można w dowolnym momencie wymienić na wybraną nagrodę zamieszczoną w katalogu.

Dodatkowo do programu mogą przystąpić sprzedawcy, którzy obsługują klientów w autoryzowanych punktach sprzedaży GTV. Otrzymają oni mailowe zaproszenie do programu, a po wypełnieniu formularza rejestracyjnego staną się członkami klubu. Podobnie jak w wypadku stolarzy i monterów, login i hasło ustawiane jest podczas wypełniania formularza. Za każde wydane przez klienta 200 zł sprzedawca otrzymuje 1 punkt – wystarczy pamiętać, by po zakupie systemów przesuwnych dodać paragon lub fakturę do indywidualnego konta klienta. Dodatkowe punkty sprzedawca może zdobyć, zapraszając klientów do programu. W każdym momencie zebrane punkty można wymienić na specjalną nagrodę.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ