Fot. GTV

Fot. GTV

  • Autor: bm
  • 30 wrz 2016 09:38 (aktualizacja: 30 wrz 2016 10:30)

GTV ze Złotymi Medalami MTP targów Furnica 2016

Dwoma Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich i nagrodą Acanthus Aureus uhonorowano firmę GTV podczas Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli Furnica 2016.

Stoisko firmy GTV wyróżniało się nie tylko interesującym designem, ale i niezwykłą funkcjonalnością. Zaprezentowano na nim pełne portfolio produktów GTV, równocześnie eksponując nowości i flagowe rozwiązania. Subtelny i minimalistyczny system Flat Line do drzwi przesuwnych, funkcjonalne i ergonomiczne elementy wyposażenia garderoby, przekrój profili Glax do taśm LED uzupełniony o pełną ofertę włączników dotykowych i zbliżeniowych, oraz niezwykle pojemne szuflady Modern Box oraz uchwyty o płynnie falującej bryle przykuwały uwagę zwiedzających.

W ofercie GTV znaleźć można najrozmaitsze rodzaje uchwytów meblowych: klasyczne, nowoczesne, relingowe czy w stylu retro. Podczas targów prezentowano najnowszą kolekcję, w tym linię Shape Art.

Potwierdzeniem doskonałego projektu stosika firmy GTV była statuetka Acanthus Aureus. "Staramy się tak projektować nasze stosika targowe, by prezentowały jak najpełniej ofertę firmy i budowały jej pozytywny wizerunek, dbając równocześnie o zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków do bezpośredniej komunikacji z Klientem. Jesteśmy dumni, że naszą pracę doceniła Kapituła, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego" – podkreśla Marcin Piotrowski, Starszy Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV.

Aż dwie nowe linie uchwytów meblowych - Cleo i Senior wyróżnione zostały Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich. "Nagrodzone kolekcje powstały w ramach naszego autorskiego projektu, podczas którego grupa polskich projektantek stworzyła nową linię uchwytów meblowych. Jej wyróżnikiem jest klasyczna, subtelna i delikatna, a zarazem wyrazista linia, która nadaje uchwytom niepowtarzalny i nowoczesny wygląd" – wyjaśnia Joanna Repko, Specjalista ds. Marketingu w firmie GTV.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ