Firma GTV na targach Interzum 2017 w Kolonii. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 19 cze 2017 10:21 (aktualizacja: 19 cze 2017 11:29)

GTV został członkiem Ogólnopolskiej Izby Producentów Mebli

Firma GTV została oficjalnie przyjęta w poczet członków nadzwyczajnych Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Producent akcesoriów meblowych zamierza aktywnie włączyć się w działalność Izby, dzieląc się zwłaszcza swoimi doświadczeniami zdobytymi na rynkach zagranicznych.

Zobacz fotorelację z "Dni Otwartych" firmy Center-Mebel.

Utrzymanie dynamiki rozwoju polskiego przemysłu meblarskiego, a także zwiększenie eksportu wymaga wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów oraz wielu dodatkowych działań wspierających, które umożliwiają skuteczne funkcjonowanie na rynkach zagranicznych. W tych działaniach swoich członków wspiera Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli.

Jej misją jest integracja polskiej branży meblarskiej w celu skutecznego współuczestnictwa w kształtowaniu rozwoju tej gałęzi przemysłu, aktywne promowanie polskich mebli w kraju i na świecie oraz wspieranie dążeń do zapewnienia konsumentom pełnej satysfakcji z zakupu i użytkowania wyrobów polskiego przemysłu meblarskiego. Izba jest również organizatorem lub współorganizatorem misji gospodarczych, wspomaga firmy w uzyskaniu dotacji na realizację różnorodnych projektów inwestycyjnych i szkoleniowych oraz prowadzi badania i analizy rynkowe.

Firma GTV będzie aktywnie uczestniczyć w życiu Izby, korzystając z możliwości kształtowania wspólnego stanowiska we wszelkich istotnych dla branży meblowej sprawach oraz dzieląc się swoimi wielopłaszczyznowymi doświadczeniami związanymi z obecnością na rynkach zagranicznych. GTV wspierać będzie idee konsolidacji w celu szukania optymalnych rozwiązań, które przynoszą korzyści całej branży meblarskiej. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ