Sklep Würth Polska przy ul. Modlińskiej 347 w Warszawie. Fot. Würth Polska

Sklep Würth Polska przy ul. Modlińskiej 347 w Warszawie. Fot. Würth Polska

  • Autor: mg
  • 29 wrz 2016 11:55 (aktualizacja: 29 wrz 2016 14:29)

Jubileusz sklepu Würth Polska

W tym roku specjalistyczny sklep firmy Würth Polska, usytuowany przy ul. Modlińskiej 347 w Warszawie, obchodzi 10-lecie istnienia na rynku. Z tej okazji w najbliższy wtorek, 4 października br., odbędą się liczne promocje, prezentacje najważniejszych produktów oraz indywidualne porady specjalistów.

Z okazji okrągłego jubileuszu klienci sklepu Würth Polska przez cały październik będą mogli skorzystać z 10 proc. dodatkowego rabatu oraz kupić 10 produktów oferowanych w korzystnych cenach. Ponadto, na miejscu będą czekali na nich specjaliści Würth Polska, którzy zaprezentują produkty z oferty firmy oraz udzielą profesjonalnych porad. Wśród prezentowanych nowości znajdą się m.in. techniki wiercenia w drewnie, systemy szuflad cokołowych oraz nowe zawiasy meblowe.

Polski oddział firmy Würth posiada 23 sklepy na terenie całego kraju. W kolejnych latach sieć powiększy się dodatkowo o nowe sklepy. W sklepach stacjonarnych koncern oferuje ponad 2 tys. produktów, ale Würth Polska uruchomił również nową wersję sklepu internetowego, w której znajduje się oferta ponad 100 tys. produktów, rozwiązań i patentów. Przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom oraz osobom z własną działalnością gospodarczą.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ