Fot. Peka

Fot. Peka

  • Autor: bm
  • 07 lis 2016 08:31

Katalog Peka - teraz też na smartfonach

Prezentację najnowszego katalogu, który współdziała z mobilną aplikacją Peka Apps oraz nowości w systemach przechowywania poznali architekci i projektanci podczas spotkania w warszawskim showroomie marki 18 października 2016 r. Dzięki odświeżonej formule, katalog ułatwia projektantom szybkie znalezienie odpowiednich produktów.

W nowym wydaniu katalogu systemy zostały przyporządkowane do modułów szafek w taki sposób, aby pokazać różnorodność rozwiązań dla projektowanej przestrzeni. Opisy produktów wzbogacono też o skrócone schematy montażu wraz z instrukcjami technicznymi.

Nowatorskim rozwiązaniem jest również aplikacja mobilna na smartfony i tablety, która integralnie  uzupełnia katalog. Zawartość katalogu rozbudowano bowiem o dodatkowe treści w formie cyfrowej, oznakowane specjalnymi czarnymi ikonkami, które są widoczne na stronach. Gdy przytrzymamy nad nimi telefon z działającą aplikacją Peka Apps z łatwością  możemy poprzez nią przeglądać interesujące nas modele 3D, galerie zdjęć oraz filmy. Więcej informacji o Peka Apps i linki do instalacji: http://www.peka.pl/aplikacja/

Zainteresowane osoby firma zaprasza na spotkania, podczas których prezentowane są katalog i aplikacje Peka Apps. Takie szkolenia odbywają się w naszych trzech showroomach: w Warszawie, Gdyni oraz Swarzędzu koło Poznania. Informacja o datach szkoleń dostępna jest na stronie producenta.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ