PARTNER PORTALU
System Hawa firmy Peka

System Hawa firmy Peka

  • Autor: bm
  • 07 maj 2018 10:03 (aktualizacja: 19 maj 2018 12:05)

Kuchenne akcesoria na targach Eurocucina 2018

Wystawcy tegorocznych targów Eurocucina w Mediolanie nie tylko prezentowali najnowsze trendy w aranżacji kuchni, ale też najnowsze osiągnięcia producentów akcesoriów do mebli kuchennych.

Podczas targów Eurocucina, producenci przekonywali m. in., że nadal w modzie są kuchenne wyspy, a ich odpowiednie zagospodarowanie gwarantuje wysoką jakość i komfort użytkowania. Dokładnie przemyślane systemy przechowywania umieszczone pod blatami zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Przykładem takiego projektu była aranżacja zaproponowana przez markę Nobilia, w której wykorzystano półki Extendo Fioro marki Peka.

Bardzo modne w Mediolanie były systemy Hawa, pozwalające zakryć cześć mebli gładkimi frontami, otwieranymi i wzywanymi do wnęki zbudowanej pomiędzy korpusami. Przy ich zastosowaniu wszystkie urządzenia AGD są ukryte za drzwiami. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że z pozoru minimalistyczna kuchnia jest jednocześnie bogato wyposażona i w pełni funkcjonalna. O tym, że naturalna kolorystyka wyposażenia dobrze sprawdza się w kuchni przekonywali z kolei przedstawiciele marki Team 7. Stonowane barwy i naturalne oświetlenie to idealny duet, który sprawdza się zarówno w przestrzennych pomieszczeniach, jak i w niewielkim wnętrzu. W takiej aranżacji świetnie prezentowały się rozwiązania do przechowywania Pleno Fioro i Snelo Fioro (Peka), które zapewniają maksymalne wykorzystanie kuchennej powierzchni. 

Na stoisku firmy Miton dominowały ciemne kolory, a to co najbardziej przykuwało wzrok to wykorzystanie kolorowych akcentów świetlnych rozjaśniających kontrastujące z nimi metal i drewno. Miton zaprezentował w swych aranżacjach systemy Pleno, Snello i standardową wysoką szafkę.
Z kolei marka Toncelli pokazała perfekcyjnie urządzoną kuchnię z systemami Extendo, Pleno i z szafką wysoką, gdzie uwagę zwracały fantastyczne detale wykonane ze stuletniego popiołu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ