Biznesmeblowy.pl

Fot. Swiss Krono

Niezwykły wernisaż Swiss Krono

  • Autor: mg
  • 15 paź 2016 20:54 (aktualizacja: 17 paź 2016 12:31)

28 września br. w Arkadach Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się niezwykłe wydarzenie wykreowane przez firmę Swiss Krono. Zaproszeni goście odbyli bowiem podróż w czasie i przestrzeni. Pomogły im w tym specjalnie zaaranżowane wnętrza, dla których inspiracją były właśnie produkty producenta z Żar.

Spacerując "Uliczką Artystów", odwiedzający mogli doświadczyć emocji wykraczających poza granice słowa i obrazu. Zabytkową przestrzeń wypełniła synteza dźwięków, barw, smaków i zapachów. Na gości czekało sześć wnętrz zaaranżowanych w charakterze projektów Creative Group, inspirowanych produktami Swiss Krono, a w nich zaskakiwały aktywności z różnych artystycznych dziedzin.

W kuchni "Young" Tomasz Kammel wraz ze znanymi osobowościami życia publicznego, Beatą Bochińską (wieloletnią prezes warszawskiego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego) i Mają Palczewską (projektantką wzornictwa przemysłowego i wnętrz) prowadził rozmowy o dobrym życiu, stylu i designie. W salonie "Metropolis" jedyna polska senselier, Marta Siembab, zabrała gości w świat zapachów, zdradzając, jaki jest sekret budowania nastroju zapachem i jak zapach mówi do naszych zmysłów. W kuchni "Village" gospodarzem był Mateusz Gessler, który czuwał nad tym, aby każdy z gości rozsmakował się w potrawach dawnej Warszawy. Z kolei w salonie "Young" znakomity polski rysownik i satyryk, Henryk Sawka, tworzył pełne humoru obrazki i w szalonych rozmowach z Marzeną Rogalską wywoływali salwy śmiechu. 

Na koniec czekało na zaproszonych gości "Muzeum", w którym splatały się ze sobą wspomnienia i przyszłość: pilnie strzeżona "święta płyta" (pierwsza płyta wiórowa wyprodukowana w Żarach), film o historii logotypów opowiedziany pisakiem i kapsuła czasu, do której trafiały przewidywania gości na temat tego, jak będzie wyglądał świat przyszłości…

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce