PARTNER PORTALU
Showroom Grupy Biesse w Stambule. Fot. Biesse

Showroom Grupy Biesse w Stambule. Fot. Biesse

  • Autor: mg
  • 06 kwi 2018 14:23 (aktualizacja: 10 kwi 2018 10:35)

Nowy showroom Biesse w Stambule

Grupa Biesse otworzyła nowy showroom w Stambule. Jego uroczysta inauguracja odbyła się w dniach 29-31 marca br. Na powierzchi 1.500 m2 prezentowane są maszyny i technologie włoskiej marki.

W salonie ekspozycyjnym znalazło się miejsce dla ponad 20 najnowocześniejszych maszyn i urządzeń przeznaczonych do obróbki drewna i produkcji mebli. Oprócz wystawy, będą się tam odbywały także prezentacje i szkolenia dla dystrybutorów i partnerów handlowych.  Temu celowi służą dwie sale konferencyjne i sala seminaryjna. W obiekcie przewidziano również pomieszczenie, gdzie będą odbywać się szkolenia z programowania, co ma związek z wprowadzoną w ubiegłym roku innowacyjną platformą IoT "Sophia".

Jesteśmy dumni, że zainaugurowaliśmy pierwszy, jedyny i największy działający salon wystawowy i centrum szkoleniowe w Turcji, które umożliwi nam dostarczenie partnerom biznesowym na rynku lokalnym usług i technologicznego wsparcia. Obecnie pracuje tu doskonałych 21 tureckich profesjonalistów, gwarantujących wysokiej jakości usługi dla naszych licznych klientów w regionie.
Dzięki tej inwestycji otworzyliśmy pierwszy nowoczesny salon wystawowy w Turcji, a nasz zespół serwisowy zdobył teraz jeszcze większą przewagę nad konkurentami, oferując najwyższą jakość usług Biesse dla wszystkich naszych klientów - powiedział Federico Broccoli, dyrektor Grupy Biesse.

Jak zapowiedzieli przedstawiciele Grupy Biesse, to nie koniec intwestycji w tym kraju, gdyż rynek turecki uważany jest za bardzo perspektywiczny dla branży drzewnej.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ