Biznesmeblowy.pl

System organizacji garderoby firmy Häfele. Fot. Häfele

Organizacja przestrzeni garderoby - co oferuje rynek?

  • Autor: mg
  • 20 kwi 2017 12:21 (aktualizacja: 24 kwi 2017 10:29)

Producenci akcesoriów meblowych oferują szeroką gamę produktów przeznaczonych do organizacji przestrzeni garderób. Wśród nich znajdują się wieszaki, kosze czy szuflady z różnorodnymi organizerami. Dzięki nim można w racjonalny sposób zagospodarować ten praktyczny mebel.

Podstawową funkcją garderób jest przechowywanie ubrań i drobnych, używanych na co dzień przedmiotów. Pomocne w wywiązywaniu się z tych zadań są nowoczesne akcesoria meblowe, które skutecznie porządkują przestrzeń garderoby. W szafie na pewno przydadzą się: wieszaki na spodnie, torebki i krawaty, oświetlenie LED, kosze, wkłady, organizery i pantografy. Wielu producentów akcesoriów meblowych wprowadza je do swoich ofert.

W tym przypadku najważniejsza jest wygoda i swobodny dostęp do ubrań i dodatków o każdej porze dnia – uważa Jakub Malinowski, ekspert ds. okuć meblowych w Häfele. Z pewnością ułatwią nam to różnego rodzaju wkłady i kosze ubraniowe oraz bardzo praktyczne wysuwane wieszaki, na których możemy powiesić spodnie lub krawaty.

Ekspert dodaje, że elementy te pozwolą również bez najmniejszego wysiłku zachować porządek w naszej garderobie. Z kolei, jeśli często zaglądamy do szafy wieczorem, na pewno przyda nam się oświetlenie LED. Dzięki niemu na pewno znajdziemy dokładnie to, czego szukamy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce