Meble wyprodukowane dla przedszkola Kraina Elmo w Suchym Lesie. Fot. Pfleiderer

Meble wyprodukowane dla przedszkola Kraina Elmo w Suchym Lesie. Fot. Pfleiderer

  • Autor: mg
  • 30 wrz 2016 09:43 (aktualizacja: 30 wrz 2016 10:29)

Pfleiderer wspomógł akcję charytatywną

W październiku br. do przedszkolaków z "Krainy Elmo" w Suchym Lesie trafią meble wykonane podczas tegorocznych targów "Drema". Regały, komody i inne sprzęty wykonano m.in. z materiałów firmy Pfleiderer. To wynik akcji charytatywnej zorganizowanej przez kilku producentów maszyn, akcesoriów i komponentów dla meblarstwa.

Firma Pfleiderer znalazła się w gronie producentów maszyn i komponentów dla meblarstwa, takich jak Ekosklejka, Hettich, ITA Tools, Ovvo, Sia, Rehau, Goodagency, którzy pod kierownictwem SCM Group postanowili pomóc przedszkolakom. Wykorzystując wrześniowe Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego "Drema", zorganizowali akcję charytatywną, w wyniku której przedszkolaki z Suchego Lasu będą mogły korzystać z nowych mebli. Firma Pfleiderer w ramach akcji dostarczyła płyty drewnopochodne.

Przedsięwzięcie "Meble dla przedszkolaka" polegało na produkcji na stoisku firmy SCM komód, regalików i innych sprzętów, które potrzebne są w przedszkolach. Zostały one zaprojektowane przez Jakuba Michałka i Krzysztofa Kluzę. W ramach podziękowań dzieci przygotowały prezenty, które przekazały organizatorom akcji jeszcze podczas targów. Produkcja mebli została połączona z prezentacją maszyn. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ