Fot. Max Kuchnie

Fot. Max Kuchnie

  • Autor: bm
  • 26 wrz 2016 14:09 (aktualizacja: 27 wrz 2016 09:59)

Pomysły na przechowywanie w meblach kuchennych

Niewygodne narożniki kuchennych szafek, trudno dostępne miejsca pomiędzy modułami zabudowy, wąskie przestrzenie podblatowe - wszystkie te pozornie słabe punkty kuchennych mebli są wyzwaniem dla producentów akcesoriów meblowych, których głównym celem jest ułatwienie życia użytkownikom.

Podczas planowania i projektowania mebli, ich układu i rozmieszczenia warto określić wymagania i oczekiwania klienta. Niezwykle ważne jest prawidłowe rozmieszczenie względem siebie urządzeń takich jak lodówka, zlewozmywak i piekarnik. Urządzenia te tworzą tak zwany trójkąt roboczy. Szuflady i szafki znajdujące się blisko płyty grzewczej i zlewu warto przeznaczyć na przechowywanie przyborów, które używamy najczęściej. Najlepszą opcją jest przechowywania ich w szufladzie, którą łatwo wysuwamy i możemy zobaczyć całą zawartość. Na rynku dostępny jest szeroki wybór różnego rodzaju organizerów z przegródkami, które znacznie ułatwiają nam przechowywanie.

Wolne przestrzenie między meblami a sprzętem AGD? Aby zwiększyć ich funkcjonalność, wystarczy zamontować kosz cargo, który pomieści wiele i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Mamy mnóstwo możliwości – nawet, jeżeli mamy tylko piętnaście centymetrów. Cargo w odpowiednio zaprojektowanej zabudowie kuchennej to doskonały sposób na wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni.

Zobacz fotogalerię pomysłów polskich i zagranicznych!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ