Biznesmeblowy.pl

Stoisko Grupy Biesse na targach Tüyap Wood Processing Machinery 2016. Fot. Biesse

Rekordowe wyniki Biesse na targach w Turcji

  • Autor: mg
  • 15 lis 2016 14:21 (aktualizacja: 16 lis 2016 12:49)

Dokładnie rok po otwarciu oddziału Grupy Biesse w Turcji wziął on udział w odbywających się po raz 29. w Stambule targach branżowych "Tüyap Wood Processing Machinery". Wartość kontraktów handlowych podpisanych podczas tego wydarzenia przekroczyła 5 mln euro.

Jesteśmy w Biesse Turcja dumni z osiągniętych wyników sprzedażowych. Po pierwsze, chcielibyśmy podziękować klientom za zaufanie okazane naszym produktom i wybór maszyn marki Biesse przez dostawców. Po drugie, chcielibyśmy podziękować naszym tureckim i włoskim zespołom za ich poświęcenie i ciężką pracę włożoną w przygotowanie profesjonalnej wystawy - skomentował Federico Broccoli, CEO Biesse Turcja, udział firmy w odbywających się w Stambule w dniach 22-26 października br. targach.

Biesse Turcja jest jedyną działającą w tym rejonie spółką Grupy Biesse (to efekt joint venture z firmą Nury Baylar), a jednocześnie 34. na świecie. Podczas targów firma zaprezentowała nie tylko szerokie spektrum nowoczesnych maszyn i technologii m.in. dla przemysłu meblarskiego, ale też uczestniczyła w działaniach edukacyjnych. Była współorganizatorem branżowego sympozjum "Adventure of Wood Design".

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce