Showroom Peka

  • Autor: bm
  • 02 maj 2017 13:44 (aktualizacja: 04 maj 2017 10:26)

Showroomy producenta - inspiracją do aranżacji wnętrza

W przypadku producenta akcesoriów meblowych bardzo ważna jest możliwość obejrzenia oferty w praktycznych zastosowaniach. Stąd rosnąca popularność salonów pokazowych, które mogą być inspiracją dla klientów poszukujących ciekawych rozwiązań i produktów do wnętrz.

Jednym z producentów, którzy stawiają na prezentację oferty w specjalnych showroomach, jest firma Peka, która w swojej ofercie ma między innymi akcesoria do mebli kuchennych czy systemy pozwalające na praktyczne zagospodarowanie garderoby. W salonach zlokalizowanych w Swarzędzu koło Poznania, Gdyni i Warszawie stworzono apartamenty pokazowe, w których prezentowane są funkcjonalne rozwiązania.

Showroom w siedzibie firmy w Swarzędzu urządzony jest w konwencji apartamentu pokazowego. Prezentowane są w nim aranżacje charakterystyczne dla każdej strefy mieszkania: kuchni, salonu, biura, garderoby, łazienki oraz pralni. Producent pokazuje, jak najkorzystniej doposażyć wnętrza szafek, aby osiągnąć ergonomię, którą zapewniają np. systemy do zabudowy wysokiej: Dispensa, Tandem, Convoy czy szafki narożne Le Mans lub Magic Corner. Klienci znajdą tu również funkcjonalne pomysły na urządzenie garderoby, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki przy wykorzystaniu rozwiązań typu Hawa czy Hawa Folding Concepta umożliwiające schowanie za jednolitą taflą drzwi dużego sprzętu AGD, jak np. pralka, a nawet stworzenie biura w salonie.

Salon w Gdańsku wyposażono w sztandarowe systemy do wysokiej zabudowy, ergonomiczne szafki podblatowe oraz systemy do szafek wiszących. Można tu dotknąć szafek, otworzyć je i sprawdzić jak działają. Trójmiejski salon to dwupoziomowe, minimalistyczne wnętrze wykończone w stylu loftowym.

W warszawskim showroomie, oprócz mebli kuchennych w zabudowie wysokiej, szafek podblatowych, narożnych i wiszących, prezentowane są  także nowoczesne rozwiązania do wyposażenia garderoby, strefy gospodarczej i szaf wnękowych. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ