Fot. Kameleon.pro

  • Autor: bm
  • 19 maj 2017 13:38 (aktualizacja: 19 maj 2017 15:42)

Sprzedaż tkanin tapicerskich - dostępna także online!

Sprzedaż przez Internet coraz częściej dotyczy nie tylko gotowych produktów, ale także niezbędnych komponentów i materiałów do produkcji mebli. O tym, jakie korzyści można odnieść wprowadzając - obok sklepu stacjonarnego - platformę online - mówi Agnieszka Smoleń ze sklepu i hurtowni Kameleon.

Hurtownia Kameleon.Pro, zaopatruje głównie tapicerów. Początkowo odwiedzającymi Kameleon.pro były lokalne zakłady i pracownie tapicerskie, ale stopniowo zasięg zainteresowanych się powiększał, a teraz coraz więcej osób z całej Polski odwiedza salon w Kalwarii Zebrzydowskiej. Znają też to miejsce z Internetu. "Z biegiem czasu zaczęliśmy dostawać informacje o chęci kupna produktów z naszej hurtowni od ludzi z całej Polski. Przyjmowanie zamówień telefonicznych i e-mailowych było dosyć czasochłonne dla nas, ale przede wszystkim dla klientów. Dlatego postanowiliśmy uprościć proces komunikacji i zakupu otwierając platformę sprzedażową online. Dzięki niej będziemy mogli przyspieszyć obsługę i dostawę zamówień, a co za tym idzie zwiększyć zadowolenie klientów" – mówi Agnieszka Smoleń z działu marketingu i reklamy Kameleon.Pro.

W ofercie hurtowni i sklepu online jest ponad 100 kolekcji tkanin i dzianin meblowych, tkaniny podbiciowe, najwyższej jakości włókniny i wypełnienia, artykuły metalowe (zagłówki, podnośniki, podłokietniki, rolki), artykuły pasmanteryjne (nici, pasy, kreda, suwaki, rzepy, tasiemki, sznurki), ogromny wybór elementów dekoracyjnych do mebli tapicerowanych dostępnych od ręki (np. guziki szklane ze unikatowym szlifem diamentowym w barwach od przezroczystych aż do tęczowych, czy pinezki – gwoździe ozdobne w kilkudziesięciu wzorach) profesjonalne narzędzia ręczne i elektronarzędzia, metalowe elementy złączne, systemy zamocowań oraz kleje. Na szczególną uwagę zasługuje np. wybór 25 modeli nóg meblowych chromowanych, fachowcy znajdą w hurtowni także np. mechanizmy zagłówkowe wykonane w nowej technologii z zastosowaniem podwójnej tarczy zębatkowej i 6-cio skokowej zapadki.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ