Mistrzostwa Polski w szlifowaniu na Politechnice Warszawskiej

Mistrzostwa Polski w szlifowaniu na Politechnice Warszawskiej

  • Autor: bm
  • 16 wrz 2016 00:00 (aktualizacja: 16 wrz 2016 07:37)

Starcie szlifierzy w Warszawie - fotorelacja

Posługiwanie się specjalistycznym sprzętem i elektronarzędziami wymaga doświadczenia i warto czasem porównać swoje umiejętności z innymi profesjonalistami. Taką możliwość dają zawody „Starcie szlifierzy”, organizowane regularnie przez firmę 3M. Tym razem – fotorelacja z eliminacji w Warszawie.

40 doświadczonych zawodników i 5 wymagających konkurencji. Właśnie zakończyły się regionalne eliminacje „Starcia Szlifierzy” w Warszawie. Zawody wyłoniły kolejne cztery osoby, które wraz ze zwycięzcami z Gdańska i Sosnowca, zmierzą się w Wielkim Finale we Wrocławiu.

Starcie Szlifierzy to pierwsze w Polsce branżowe zawody dla szlifierzy organizowane przez firmę 3M.

"Zawody składają się z dwóch etapów – eliminacji regionalnych w Gdańsku, Warszawie i Sosnowcu oraz Wielkiego Finału, który odbędzie się w lutym 2017 roku we Wrocławiu. Uczestnicy „Starcia” rywalizują w pięciu branżowych konkurencjach, które sprawdzają ich wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności. Zawodom towarzyszom ogromne, sportowe emocje – również rywalizacja w Warszawie była pasjonującym widowiskiem." ­– mówi Elżbieta Kucicka, Marketing Manager z Grupy Biznesowej Przemysł w 3M Poland. 

Wydarzenie to pomysł marki 3M na podniesienie rangi zawodu szlifierza. „Starcie Szlifierzy” pozwala na promowanie i rozwijanie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, edukowanie specjalistów w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz integrację społeczności szlifierzy.

"Osoby, które w swojej pracy posługują się specjalistycznym sprzętem i narzędziami powinny nieustannie nabywać i zwiększać swoje umiejętności. Zarówno poprzez swoją codzienną pracę, jak i uczestnictwo w wydarzeniach i konkursach branżowych. Stąd pomysł na „Starcie Szlifierzy” – wyjątkowe wydarzenie, które daje możliwość kształcenia swojego warsztatu, wymiany doświadczeń i promowania dobrych praktyk" – mówi Katarzyna Bownik z Działu Materiałów Ściernych 3M Poland.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ