System Elegance firmy GTV. Fot. GTV

System Elegance firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 10 lis 2016 10:24 (aktualizacja: 10 lis 2016 11:32)

Systemy organizacji garderób - propozycje producentów

Systemy przeznaczone do organizacji wnętrza garderób chronią szafy przed bałaganem i chaosem, dlatego producenci akcesoriów meblowych coraz częściej wprowadzają tego typu rozwiązania do swoich ofert. Zainteresowanie nimi rośnie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Użytkownicy garderób tego typu systemy szczególnie doceniają jesienią i zimą, gdy muszą w szafach zmieścić znacznie większą liczbę ubrań i przydatnych drobiazgów niż wiosną czy latem. Dlatego producenci przygotowują funkcjonalne rozwiązania z myślą o poszczególnych częściach garderoby.

Dla tych, którzy spodnie traktują jako niezbędny element codziennego ubioru, przygotowaliśmy specjalne wieszaki, które pozwalają nie tylko na perfekcyjne utrzymanie porządku, ale przede wszystkim ochronią naszą garderobę przed niepożądanymi zagnieceniami i uszkodzeniami mechanicznym materiału – rekomenduje Joanna Repko, ekspert firmy GTV. Do wyboru mamy wiele pragmatycznych rozwiązań – zarówno w wersji podstawowej, jak i wieszaki uzupełnione o organizery, w których z powodzeniem możemy przechowywać elastyczne paski czy szelki – dodaje ekspert firmy GTV.

Tego typu rozwiązanie pozwala na przewieszenie spodni przez specjalne drążki, ułożone w takiej odległości, by ubrania nie nachodziły na siebie, niwelując problem zagnieceń i otarć materiału. Dodatkowo, równoległe ułożenie wieszaków pozwala na dowolną i czytelną kompozycję – można postawić na selekcję kolorystyczną, materiałową lub postawić na zupełną dowolność.

Jesienią zawsze pod ręką muszą być także ciepłe bluzy, które chronią przed wiatrem. To one zajmują najwięcej miejsca w szafie. Tu z pomocą przychodzi pantograf. Dzięki temu rozwiązaniu można przechowywać cieplejsze okrycia wierzchnie na wieszakach, a do tego oszczędza się cenną przestrzeń, bowiem pantograf można zainstalować bardzo wysoko, a za pomocą specjalnej rączki i sprawnie działającego podnośnika gazowego lub olejowego opuścić go na żądaną wysokość. To także doskonały sposób na przechowywanie dłuższych, jesiennych płaszczy czy kurtek. 

Sezon jesienno-zimowy to także niezliczona ilość rękawiczek, szalików i czapek. Te drobne akcesoria warto przechowywać w jednym, konkretnie ustalonym miejscu, bowiem odkładanie ich do garderoby pełnej ubrań wywoła nie tylko niepotrzebny chaos, ale sprawi, że trudniej będzie nam odnaleźć poszczególne elementy jesiennej galanterii – mówi Joanna Repko.

Na tę okoliczność warto też postawić na użyteczne systemy koszy i szuflad. Do wyboru jest tu szeroki wachlarz akcesoriów z bokami przeszklonymi, relingowymi czy rattanowymi, kosze wielopoziomowe czy szuflady ze specjalnymi organizerami, w których z łatwością da się posegregować wybrane części garderoby. Warto wspomnieć, że w naszej linii "Elegance" wszystkie akcesoria są wysuwane i wyposażone w mechanizm cichego domykania, co zdecydowanie zwiększa ich funkcjonalność oraz komfort codziennego użytkowania – dodaje ekspert firmy GTV.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ