Fot. Komandor

Fot. Komandor

  • Autor: bm
  • 11 paź 2016 13:44 (aktualizacja: 12 paź 2016 14:17)

Systemy przesuwne w pokoju dziennym

Systemy drzwi przesuwnych to rozwiązanie, które można zastosować w każdym wnętrzu. Ważny jest jednak odpowiedni dobór wypełnień frontów, który powinien współgrać zarówno z samym przeznaczeniem pomieszczenia, jak i jego stylem i klimatem. Oto propozycje producentów, które doskonale sprawdzą się w strefie dziennej mieszkania.

Systemy przesuwne w salonie czy pokoju dziennym mogą służyć jako regały na książki, ochraniające zawartość przed kurzem, a także jako sprytny sposób ukrycia telewizora, sprzętu audio, a nawet biurka z komputerem, które czasowo służy nam jako domowy gabinet. Fronty szaf warto wtedy dobrać tak, by pasowały do pozostałych mebli w pomieszczeniu. Dobrze sprawdzę się tutaj wszelkie wypełnienia ze szkłem, grafikami czy elementami z tkaniny lub skóry. Ważna jest jednak przede wszystkim funkcjonalność mebla.

"Decydując się na biblioteczkę, możemy wybrać wersję otwartą lub zamkniętą. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie uchylnych lub przesuwnych drzwi, które dobrze się prezentują i pozwalają uchronić nasze książki przed osadzaniem się kurzu. Warto pamiętać, że w salonie funkcję biblioteczki może pełnić witryna ze szklanymi frontami, która doda pomieszczeniu ponadczasowej elegancji. Dzięki takiej aranżacji zyskujemy komfortowe miejsce, w którym czas płynie bardzo miło, a dodatkowo, nasze wnętrze zyskuje stylowy charakter." - doradza Anna Wróbel – projektantka mebli z firmy Komandor.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ