Stoisko firmy Toptextil na targach BIFE-SIM w Bukareszcie. Fot. Toptextil

Stoisko firmy Toptextil na targach BIFE-SIM w Bukareszcie. Fot. Toptextil

  • Autor: mg
  • 22 wrz 2016 10:06 (aktualizacja: 25 wrz 2016 19:42)

Toptextil promował się w Bukareszcie

Już po raz czwarty firma Toptextil  promowała swoje kolekcje tkanin obiciowych i materacowych na targach BIFE-SIM, które odbyły się w Bukareszcie w dniach 14-17 września br. To największa impreza branży meblarskiej w południowo-wschodniej części Europy. Jak zwykle, nie zabrakło licznych premier i nowości.

Odbywające się w Bukareszcie międzynarodowe targi branży meblarskiej to dla firmy Toptextil czas premier. W tym roku importer z południa Polski przygotował kolorystyczny miks kolekcji o różnych właściwościach. Ostateczny wygląd mebla zależy bowiem wyłącznie od indywidualnych preferencji każdego klienta. Daje to możliwość tworzenia własnych połączeń wzoru, koloru i faktury.

W prezentowanym na rumuńskich targach nowym zestawie od Toptextil znaleźć można było sprawdzone koordynaty takie, jak "Kongo" (wzbogacone o nowe kolory), "Kankan" czy "Granada", które zestawić można z powracającą co kilka sezonów kratką pepitką, czyli znaną wszystkim kolekcją "Kenia". Tym razem została ona odświeżona o kilka nowych wersji kolorystycznych materiału – błękity, beże i brązy.

Całość zestawu zwieńczyła nowa w ofercie Toptextil kolekcja "Mauritius". "Mauritius" to tkaniny o wyraźnym splocie, będącym kompozycją kontrastujących ze sobą kolorów ziemi i nieba – od głębokiej czerni, przez stonowane beże i brązy, aż po wyrazisty błękit. Materiał idealnie komponuje się zarówno z koordynatami, jak również z innymi typami kratek. Wszystkie kolekcje Toptextil posiadają certyfikaty wydane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

Warto dodać, że z tegorocznej edycji targów BIFE-SIM przedstawiciele firmy Toptextil wyjechali z nagrodą za najlepiej przygotowane stoisko targowe.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ