PARTNER PORTALU
Fargotex na targach Home Decor 2018 w Poznaniu

Fargotex na targach Home Decor 2018 w Poznaniu

  • Autor: Fargotex
  • 03 kwi 2018 10:12

Unikalny design w stylu Fargotex

Tegoroczna ekspozycja Fargotex Group na targach Home Decor w Poznaniu zwracała uwagę zwiedzających wyjątkową ofertą tkanin obiciowych i dekoracyjnych, a także stylowych i eleganckich dywanów marki Carpet Decor.

Zarówno produkty, jak i stoisko, zostały docenione przez organizatorów targowych konkursów na Złoty Medal i Acanthus Aureus.

Wysoka jakość wykonania i nowoczesny design zadecydowały o wyróżnieniu aż trzech produktów z oferty Fargotex Group Złotymi Medalami MTP. Pierwszy z nich – kolekcja Lana – to tkanina łatwoczyszcząca z serii Magic Home Collection. Jej atutem jest naturalny wygląd i subtelny wzór jodełki, dzięki którym produkt ten wpisuje się z popularny obecnie trend eko. Druga z nagrodzonych tkanin – Napoli – to kolekcja welwetów, która – dzięki bogatej palecie kolorystycznej – daje wiele możliwości aranżacyjnych. Złoty Medal MTP zdobył również dywan Cube Golden marki Carpet Decor, którego elegancki, geometryczny wzór należy do najmodniejszych w tym sezonie trendów. Cube Golden idealnie uzupełni wystrój wnętrza w stylu glamour, podkreślając jego elegancję i luksus. Dzięki płaskiej metodzie tkania i zastosowaniu nici szenilowej, na powierzchni dywanu widoczna jest delikatna gra światła i cienia. Cube Golden wchodzi w skład kolekcji dywanów łatwoczyszczących Magic Home.

Nagrodzone Złotymi Medalami produkty to oczywiście tylko część bogatej kolekcji tkanin i dywanów Fargotex Grup, zaprezentowanej na tegorocznej edycji targów Home Decor. Na swoim 180-metrowym stoisku firma pokazała najnowsze kolekcje tkanin obiciowych i dekoracyjnych, a także przedstawiła nową ofertę dywanów Vintage „z historią w tle”. Premiera kolekcji Vintage miała miejsce właśnie na Home Decor. „Nasz zespół ekspertów zbiera wyjątkowe dywany z terenu Bliskiego Wschodu, po czym wybrane modele poddawane są procesowi renowacji przy użyciu naturalnych metod. Po końcowym etapie dywany Vintage nabierają wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru” – opisuje Paweł Maligłówka, dyrektor marki Carpet Decor.

Na stoisku zwracała uwagę również bogata oferta tkanin obiciowych, dedykowanych przemysłowi meblarskiemu lub przeznaczonych do dekoracji wnętrz. Obok wyżej wymienionych, nagrodzonych kolekcji, warto było obejrzeć chociażby stylowe tkaniny dekoracyjne Cosmonova, a wśród nich m.in. Elite czy Trevi. Miękkie i doskonale układające się, mogą być ozdobą każdego domu. Cosmonova zaprezentowała także tkaniny multifunkcyjne angielskiej marki ILIV, które wyróżniają się ciekawą kolorystyką i ponadczasowym wzornictwem. Na stoisku Fargotex Group dostrzec można było trendowe tkaniny w stylu jungle – motywy z fauną i florą widoczne były na zasłonach i poduszkach.

Podczas targów Home Decor Farbotex Group zadbał także o dobre samopoczucie swoich gości – szczególnie kobiet. Z okazji ich święta, 8 marca, dużą atrakcją był występ Rafała Brzozowskiego, który opowiedział również o własnych doświadczeniach związanych z użytkowaniem mebli w tkaninach łatwoczyszczacych Magic Home.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ