Dekor Veneto charakteryzuje się pięknymi wzorem kamienia. Fot. Interprint

  • Autor: bm
  • 23 maj 2017 11:18 (aktualizacja: 24 maj 2017 12:16)

Wnętrze w stylu industrialnym - wybierz odpowiednie dekory meblowe!

Jak najlepiej wykorzystać dekory przypominające do złudzenia beton, kamień czy metal? Na pewno będą idealnie pasować do modnego ostatnio stylu industrialnego, który stał się symbolem minimalizmu i nowoczesnej elegancji.

Dekory inspirowane powierzchniami, które można spotkać na placach budowy i w fabrykach, ma w swojej ofercie między innymi firma Interprint. Stworzone zostały z myślą o wnętrzach, które cechuje industrialna surowość, sprawdzą się jednak nie tylko w pofabrycznych loftach. Proponowane wzory są różne. Nie brakuje wśród nich propozycji dynamicznych i surowych, ani też łagodniejszych i subtelniejszych w wyrazie. Wszystkie świetnie odnajdą się zarówno w elementach aranżacji wnętrz, jak również na meblach i zabudowach.

Na przykład dekor „Oxid” przyciąga uwagę swą prostotą. Jest tak neutralny w wyrazie, że stanowi idealne tło - ekspozycję, na której dobrze będą prezentować się różne materiały, faktury i kolory. Z kolei „Industrial” zaskakuje dynamiką i nieregularnością. Przejścia i łączenia pomiędzy odcieniami inspirują do tworzenia wnętrz, w których zachowana będzie fabryczna surowość, ale też wysoka dbałość o detale.

„Galilee Vertikal” to dekor, który mimo zastosowania nieregularnych linii, zachwyca harmonią i zachęca do wnikliwej obserwacji. Linie, które zdają się przypominać linie papilarne człowieka sprawiają, że Galilee Vertikal jest niepowtarzalny


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ