Biznesmeblowy.pl

Fot. Rejs

"Złoty Laur Konsumenta" trafił do firmy Rejs

  • Autor: mg
  • 11 kwi 2017 12:27 (aktualizacja: 11 kwi 2017 14:56)

Oferta marki Rejs, specjalizującej się w produkcji szerokiej gamy akcesoriów meblowych, została nagrodzona "Złotym Laurem Konsumenta". Ten ogólnopolski projekt konsumencki ma na celu wyłonienie najpopularniejszych wśród klientów produktów, marek i usług w różnych kategoriach.

Firma Rejs jest przedsiębiorstwem rodzinnym, utworzonym w 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji  elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium, przeznaczonych do nowoczesnych kuchni i garderób. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 osób.

"Złoty Laur Konsumenta" to ogólnopolski projekt konsumencki, który ma za zadanie wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Plebiscyt daje ogromne korzyści zarówno producentom, dystrybutorom i usługodawcom, jak też klientom ostatecznym.
Pierwsi zyskują wiedzę na temat najlepszych produktów w danych kategoriach, co pozwala im na poprawę jakości własnych usług. Z kolei klienci ostateczni, dzięki "Laurowi Konsumenta", mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe.

W ramach plebiscytu przyznawane są: złoty, srebrny i brązowy "Laur Konsumenta", Grand Prix konkursu "Laur Konsumenta", "Odkrycie Roku" oraz "Top Marka" konkursu "Laur Konsumenta".

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce