DremaSilesia 2016

DremaSilesia 2016

  • Autor: bm
  • 18 kwi 2017 10:53 (aktualizacja: 18 kwi 2017 10:59)

Zobacz, kto weźmie udział w targach Dremasilesia 2017!

Agencja AMK, Famad, Grupa Jaroma, Ita Tools, Grupa Felder, Marcopol, Nestro i wiele innych firm oferujących rozwiązania i technologie dla branży drzewnej i meblarskiej zaprezentuje się na tegorocznej edycji targów "Dremasilesia",  które odbędą się w dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia w Sosnowcu.

 Będzie to już jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna. Impreza jest skierowana przede wszystkim do 10.000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski. Obok wymienionych już firm swój udział zapowiedziały między innymi: Wirex, Rema, Redix, Tech-Fa-Miler czy Mardrew. "DremaSilesia" daje możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpływa na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku. Uczestnictwo w targach to także perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.

Poprzednia edycja targów została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych. Targi przyciągają na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostają najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ