Biznesmeblowy.pl

Narożnik \"Malachit\" Bydgoskie Meble. Fot. Bydgoskie Meble

10 najlepiej sprzedających się narożników z funkcją spania

  • Autor: ps
  • 05 lut 2015 13:49 (aktualizacja: 09 lut 2015 08:59)

W segmencie mebli z funkcją spania dużą popularnością cieszą się narożniki, ze względu na większą powierzchnię spania oraz siedzenia. Pracownicy 50 polskich salonów meblowych wskazali 10 najchętniej kupowanych modeli.

Miejsce 1

„Malachit” Bydgoskie Meble

Malachit to modułowa kolekcja, która łączy cechy mebla wypoczynkowego z komfortem i funkcjonalnością. Duża liczba modułów dostępnych w ofercie umożliwia zbudowanie indywidualnego mebla, spełniającego prywatne wymagania. Kolekcja jest ukierunkowana na zapewnienie najwyższej wygodny podczas dnia, ale pozwala także na wypoczynek nocny, dzięki funkcji spania. Zestaw posiada wiele dodatkowych funkcji.

Miejsce 2

„Bono” Gala Collezione

Siedziska i oparcia zostały zaprojektowane tak, żeby miękko i komfortowo odpoczywać w pozycji siedzącej. Wygodne podparcie dla głowy zapewnia regulowany zagłówek, który w razie potrzeby można bezproblemowo zdjąć. Narożnik Bono posiada również funkcję rozkładania do snu. Mebel postawiono na eleganckich drewnianych lub metalowych nóżkach. Dostępne są modele z panelem audio.

Miejsce 3

„Zoom” Etap Sofa

Zoom to nowoczesna linia, ciekawe przeszycia, ruchome zagłówki i podłokietniki. Niskie i szerokie siedziska w połączeniu z płaskimi, przylegającymi do mebla podłokietnikami tworzą spójną całość. Funkcja spania i pojemnik na pościel to nie wszystko. Podręczny schowek i stolik, w które wyposażono moduły, to dodatkowa wygoda. Swoboda w komponowaniu zestawów i wyborze kolorystyki nóżek to propozycja dla indywidualistów.

Miejsce 4

„Life” Wajnert

Life posiada ruchome zagłówki z pięciostopniowym systemem regulacji, wysuwane siedziska, zwiększające komfort wypoczynku. Cechuje się dużą, wygodną funkcją spania i atrakcyjnym wzornictwem. Pozwala na tworzenie konfiguracji sof, narożników i otoman o dowolnym kształcie czy szerokości. Komfortowe siedzenie zapewnia lekko wyprofilowane oparcie oraz odpowiednio dobrana kombinacja pianek poliuretanowych oraz wysokoelastycznych.

Miejsce 5

„Pisa” Wągrowieckie Fabryki Mebli

Niewielki gabarytowo narożnik z funkcją spania i dużym pojemnikiem na pościel, mieszczącym się w otomanie. Łagodnie wyprofilowane podłokietniki oraz wysokie poduchy oparciowe sprzyjają odpoczynkowi w komfortowej pozycji. Gustowne przeszycia i chromowane nóżki, regulowany zagłówek, obszerne i wygodne siedziska oraz okazałe boki, tworzą elegancką całość.

Miejsce 6

„Amethyst” Bydgoskie Meble

Amethyst to kolekcja modułowa, która pozwala na zbudowanie odpowiadającego mebla wypoczynkowego. Model zapewnia wysoki poziom komfortu oraz udostępnia szereg praktycznych funkcji. Amethyst posiada regulowane zagłówki, wyprofilowane oparcia oraz miękkie podłokietniki, dzięki czemu sprzyja relaksowi. Łatwa w obsłudze, eliminująca kontakt z podłogą, funkcja spania to gwarancja wygodnego snu.

Miejsce 7

„Stella” Gala Collezione

Stella to narożnik przeznaczony do wytwornych salonów jak również do gabinetów oraz eleganckich biur. Zastosowane w niej grube wkłady z najwyższej jakości pianki wysokoelastycznej, sprawiają że siedziska są miękkie i sprężyste. Udany relaks i wypoczynek potęgują podnoszone zagłówki zapewniające podparcie odcinka szyjnego nawet wysokim osobom. Całość uzupełnia system audio wbudowany w element narożny.


WASZE KOMENTARZE (9) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce

OSTATNIO KOMENTOWANE