PARTNER PORTALU
Fot. BoConcept

Fot. BoConcept

  • Autor: bm
  • 21 wrz 2017 10:33 (aktualizacja: 23 wrz 2017 16:09)

65 lat BoConcept - zobacz, jak tworzyła się historia duńskiego designu!

W tym roku swoje 65-lecie świętuje marka BoConcept - przykład duńskiego designu, który znalazł uznanie również wśród polskich klientów. Za jej produktami kryją się nazwiska znakomitych, znanych na całym świecie projektantów. Historia BoConcept zaczęła się w 1952 roku w małym duńskim miasteczku Herning...

Wysokiej jakości rzemieślnictwo w połączeniu z funkcjonalnością i prostotą okazały się być kluczem do sukcesu dla wielu firm z duńskiej branży meblowej w latach 50., w tym również dla BoConcept. Ten sukces otworzył drogę na arenę międzynarodową i niedługo po tym wizja dwóch duńskich stolarzy Jensena Ærthøja i Tage Mølholma zaczęła się urzeczywistniać – z małego zakładu meblarskiego z czasem powstaje globalna sieć składająca się z ponad 260 salonów w ponad 60 krajach na całym świecie.

Cała magia powstaje w Danii, a kryją się za nią zarówno duńscy jak i międzynarodowi projektanci: Anders Norgaard, Oki Sato – nendo, Rene Hougaard – ARDE, Henrik Pedersen, Frans Schrofer, Karim Rashid, Morten Georgsen i Zespół Projektantów BoConcept. Wszyscy oni pochodzą z różnych środowisk, ale łączy ich jedna ta sama pasja, która narodziła się w 1952 roku – tworzenie pięknych, wyrafinowanych mebli spersonalizowanych pod potrzeby swoich klientów na całym świecie.

W tym roku BoConcept obchodzi 65 rocznicę tworzenia tradycyjnego duńskiego wzornictwa o nowoczesnym skandynawskim charakterze. Ale tej marki nie można nazwać starą! BoConcept wciąż wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, w których dobry design zawsze idzie w parze z funkcjonalnością. A dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz firma pomaga wszystkim swoim klientom spełnić ich wnętrzarskie marzenia. Na 60 urodziny BoConcept wydał książkę SIXTY - 60 lat wielkomiejskiego designu z Danii, ma też wiele atrakcyjnych propozycji promocyjnych dla swoich Klientów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ