Alina Szynaka, wiceprezes Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Alina Szynaka, wiceprezes Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 16 paź 2016 12:55 (aktualizacja: 18 paź 2016 12:03)

Alina Szynaka nominowana do tytułu "Kobieta Sukcesu"

Alina Szynaka, wiceprezes firmy Szynaka Meble, otrzymała nominację w plebiscycie "Kobieta Sukcesu 2016". Zwyciężczyni otrzyma tytuł "Kobiety Sukcesu 2016", a także pojawi się w 3. edycji książki "Sukces jest Kobietą", gdzie opowie, co w ostatnim czasie zmieniło się w jej życiu zawodowym.

Alina Szynaka otrzymała nominację do plebiscytu "Kobieta Sukcesu 2016" jako wiceprezes firmy Szynaka Meble i osoba aktywnie uczestnicząca w wielu ptrzedsięwzięciach społeczno-kulturalnych na rzecz lokalnej społeczności. 

Przekonałam się już nie raz, że o wiele łatwiej pracuje się w zespole, gdy dostrzeżemy dobre strony w naszej pracy i wśród ludzi z nami współpracującymi. Pochwała pracy zawsze będzie motorem do dalszych działań, łatwiej jest bowiem podejmować decyzje, gdy będziemy dostrzegać pozytywy naszego działania - mówi Alina Szynaka.

Zwyciężczyni plebiscytu zostanie ogłoszona 25 listopada br. podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Oranżerii w Pałacu w Wilanowie. Towarzyszyć jej będzie premiera 3. edycji książki „Sukces Jest Kobietą”. Plebiscyt jest inicjatywą niekomercyjną, której głównym celem jest promocja kobiecej przedsiębiorczości.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ