Zestaw Simplic firmy Balma. Fot. Archiwum

Zestaw Simplic firmy Balma. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 28 wrz 2016 09:33 (aktualizacja: 28 wrz 2016 10:38)

Balma promowała meble na konferencji biznesowej

Firma Balma, producent mebli biurowych, była partnerem konferencji "Office Management", która odbyła się 20 września 2016 roku w Warszawie. Tematem wydarzenia było szeroko rozumiane zarządzanie przestrzenią biurową oraz organizacją pracy.

Podczas konferencji, której partnerem była firma Balma, dyskutowano między innymi na temat efektywnej komunikacji w zespołach i narzędziach jej intensyfikacji, kreatywności w rekacjach biznesowych i budowaniu zawodowego wizerunku.

W konferencji wzięły udział osoby pracujące na stanowiskach: dyrektorów administracyjnych, office managerów, kierowników ds. administracji, office coordinators, specjalistów ds. technicznych i zakupów, dyrektorów zarządzających i finansowych, właścicieli, prezesów i członków zarządu oraz inne osoby zarządzające pracą biur w firmach i instytucjach.

Specjalnie dla uczestników konferencji szczególnie zainteresowanych tematyką aranżacji i wyposażenia przestrzeni biurowej zorganizowana została wizyta w showroomie firmy Kinnarps, gdzie można było obejrzeć najnowsze rozwiązania w dziedzinie designu i ergonomii stanowisk pracy biurowej.

W ramach ekspozycji marki Balma na konferencji "Office Management" został zaprezentowany system mebli "Balma Plus". Linia mebli "Balma Plus" stawia na wsparcie efektywności, elastyczność i możliwość nieograniczonej aranżacji stanowiska pracy, zarówno indywidualnej, jak i zespołowej. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ