Nowa hurtownia firmy Belmeb w Tychach. Fot. Belmeb

Nowa hurtownia firmy Belmeb w Tychach. Fot. Belmeb

  • Autor: mg
  • 08 gru 2016 07:48 (aktualizacja: 08 gru 2016 10:58)

Belmeb otworzył nową hurtownię

W listopadzie 2016 roku został otwarty nowy oddział hurtowni firmy Belmeb, tym razem w Tychach. Hurtownia zlokalizowana przy ulicy Wałowej 34 oferuje ponad 20 tys. produktów. W asortymencie znajdują się głównie półprodukty i produkty do produkcji mebli.

Oferta ponad 20 tys. produktów została przygotowana głównie dla stolarzy i majsterkowiczów, ale również klienci indywidualni znajdą dla siebie wiele inspiracji. W ofercie znajdują się głównie półprodukty i produkty do produkcji mebli. Oddział hurtowni w Tychach jest miejscem, gdzie pokazane są gotowe rozwiązania oraz inspiracje do wyposażenia domu.

Asortyment zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz w takich miejscach, jak kuchnia, salon, łazienka, garderoba oraz w wielu innych pomieszczeniach. Na parterze można znaleźć akcesoria meblowe (systemy szuflad, uchwyty, carga, zawiasy, oświetlenie etc.), natomiast na piętrze są płyty, blaty, fronty, systemy drzwi przesuwnych oraz strefa architekta.

Firma Belmeb rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu. Jest hurtownią specjalistyczną, zajmującą się dystrybucją akcesoriów meblowych i produktów do produkcji mebli. Posiada w swojej ofercie produkty takich producentów i dystrybutorów, jak: Blum, Rehau, Hettich, Laguna, Peka, Rejs, Gamet, Lechner, GTV, Laguna czy Zobal. Jest też oficjalnym partnerem Grupy Pfleiderer.

Belmeb posiada swoje oddziały w Izdebniku, Krakowie, Mielcu oraz Tychach, jak również prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy (sklep.belmeb.pl).


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ