Szafa "Nadir" do sypialni. Fot. BRW

Szafa "Nadir" do sypialni. Fot. BRW

  • Autor: bm
  • 22 lut 2018 09:57

Black Red White startuje z nową kampanią komunikacyjną

Akcja nowego spotu reklamowego firmy Black Red White toczy się tym razem w sypialni. Jego bohaterowie to rodzina, która wspólnie spędza sobotni poranek. To kolejna odsłona projektu komunikacyjnego „Dziękujemy, że tworzysz dom”.

Black Red White startuje z kolejną odsłoną kampanii w ramach platformy komunikacyjnej „Dziękujemy, że tworzysz Dom”. W najnowszym spocie telewizyjnym „A kuku!” odnajdziemy ciepłą, domową historię, której akcja rozgrywa się w sypialni.

Nowy spot dedykowany jest komunikacji szerokiego asortymentu szaf dostępnych w ofercie Black Red White. Jego bohaterem jest nowoczesna szafa Nadir, posiadająca wiele funkcji ułatwiających organizację nawet najbardziej obszernej garderoby. Sprawnie funkcjonujące mechanizmy, takie jak płynnie i cicho zamykające się drzwi przesuwne, wysokiej jakości prowadnice, drążki LED z czujnikiem ruchu czy cała gama elementów wyposażenia wewnętrznego, pozwalają w łatwy i praktyczny sposób przechowywać ubrania i akcesoria.

W ramach kampanii emitowane będą spoty telewizyjne (30’ i 15’) i radiowe. Wspierają ją również działania zaplanowane w mediach społecznościowych, prasie, OOH oraz eventy w wybranych salonach marki. Za kampanię reklamową odpowiada agencja Deloitte Digital, planowaniem i zakupem mediów zajął się Havas Media, a działania PR koordynuje H+K Strategies.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ