Targi Vox w Warszawie 2017

Targi Vox w Warszawie 2017

  • Autor: bm
  • 20 marz 2017 12:35 (aktualizacja: 21 marz 2017 09:25)

Branżowe targi wewnętrzne Vox w Warszawie

Nowości produktowe Grupy Vox, spotkania z partnerami Składów Budowlanych Vox i prezentacja ich najważniejszych produktów - wszystko to wypełniło program targów wewnętrznych Vox, które odbyły się w lutym 2017 w Warszawie. Firma organizuje to wydarzenie dla ponad 1000 swoich stałych klientów.

Targi Vox to branżowa impreza dla biznesowych klientów Składów Vox, która w tym roku obchodzi swój jubileusz  15-lecia. Jej wystawcy to 30 producentów-dostawców drzwi, podłóg oraz produktów komplementarnych. Wśród stale obecnych graczy, takich jak Classen, DRE, Invado, KR Center, Krono Original, Pol-Skone, w tym roku pojawiło się też kilku nowych – Designflooring z ofertą podłóg winylowych, Timberness prezentujący kompozytowe deski tarasowe, VDS z szeroką ofertą klamek oraz powracająca na targi firma Hörmann z drzwiami wewnętrznymi.

Centralnym punktem targów była przestrzeń, która ilustrowała różnice między konceptami franczyzowymi Vox i Majster Plus. Znalazły się tam ekspozytory podłóg ze sklepu Majster Plus, komunikaty cenowe i promocyjne, strefa architekta oraz strefa relaksu z salonu drzwi i podłóg Vox. W ten sposób prezentowane były obie sieci franczyzowe potencjalnym partnerom. Stoisko o powierzchni 130 mkw było również miejscem do rozmów handlowych oraz areną prezentacji nowości produktowych Vox.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ