Kolekcja Nature. Fot. Vox

Kolekcja Nature. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 01 marz 2018 10:03 (aktualizacja: 01 marz 2018 11:54)

Domówka z Vox - na targach Meble Polska 2018

Spotkania i rozmowy z ciekawymi ludźmi o designie i wnętrzach, nowości meblowe i nie tylko, a także sporo innych atrakcji zapowiada firma Vox na 6 i 7 marca, podczas targów Meble Polska w Poznaniu.

Nowości produktowe z oferty Vox będzie można - podobnie jak rok wcześniej - obejrzeć w pawilonie X MTP. Dla zainteresowanych, w strefie VoxLab będzie można zobaczyć kulisy procesu projektowego. 6 marca o godz. 15 firma zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Czyńską, autorką książki "Dom Polski. Meblościanka z Pikasami". O godz. 19 z kolei "O wnętrzach w każdym ich znaczeniu" opowie Katarzyna Miller - psycholożka, autorka bestsellerowych książek i poradników.

Atrakcją tego dnia będzie koncert Johna Jamesa - charyzmatycznego wokalisty, uczestnika telewizyjnych show. Następnego dnia będzie można wysłuchać dyskusji na temat "Generations: Projektowanie uniwersalne czy dedykowane określonym użytkownikom?" W dyskusji wezmą udział: Joanna Leciejewska, Piotr Kuchciński, Wiktoria Lenart, Marta Krupińska, Bartłomiej Pawlak, Łukasz Stawarski.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ