Cathay Pacific, Kraków. Fot. Grupa Nowy Styl

Cathay Pacific, Kraków. Fot. Grupa Nowy Styl

  • Autor: bm
  • 22 lut 2017 14:06 (aktualizacja: 24 lut 2017 14:47)

Ergonomiczne biuro call center - realizacja Grupy Nowy Styl

Zmiana stylu życia spowodowała nowe podejście do wyposażenia miejsca pracy. Obecnie przestrzeń biurową postrzegamy jako narzędzie wspierające codzienną pracę zespołów. Dostarczenie pracownikom ergonomicznych stanowisk pracy sprawia, że wykonywanie codziennych zadań staje się łatwiejsze.

Kiedy w latach 90-tych powstawały pierwsze rodzime firmy call center, powierzchnie biurowe nie oferowały obecnych możliwości, a świadomość efektywności przestrzeni biurowej była o wiele niższa niż obecnie. Rynek firm call center, oferujących najprostsze usługi, mocno ewoluował w kierunku specjalizacji i profesjonalizacji. Obecnie wykonuje się więcej różnorodnych aktywności i zadań niż początkowe 8 godzin na tzw. słuchawce. Za zmianą stylu pracy nastąpiły również zmiany w przestrzeni biurowej, która ma wspierać pracowników w ich codziennej pracy.

Biuro contact center nie musi być sztampowe, złożone jedynie z boksów, w których pracownicy wykonują swoje główne zadania. Rozwój technologii i elastyczne formy pracy umożliwiają pracownikom pracę w komfortowych warunkach, na większej przestrzeni oraz z możliwością wykonywania zadań poza biurkiem. Na takie rozwiązania zdecydowały się międzynarodowe linie lotnicze Cathay Pacific, dla których Grupa Nowy Styl wyposażyła Globalne Centrum Kontaktu w Krakowie. Efektem prac były wnętrza, które stały się wizytówką firmy i wspierają ją w pozyskaniu najlepszych pracowników na konkurencyjnym krakowskim rynku pracy.

(...)

O najnowszych trendach oraz potrzebach branży call contact center Grupa Nowy Styl rozmawia z jej reprezentantami podczas kongresu CCW2017 w Berlinie. Firma jest partnerem oficjalnego polskiego stoiska organizowanego przez Forum Call Center. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ