Stoisko firmy Fameg na targach Invest Hotel w Poznaniu. Fot. Serwis targów

Stoisko firmy Fameg na targach Invest Hotel w Poznaniu. Fot. Serwis targów

  • Autor: mg
  • 24 paź 2016 09:08 (aktualizacja: 24 paź 2016 10:03)

Fameg nagrodzony za najlepsze stoisko

Firma Fameg, specjalizująca się w produkcji mebli giętych, otrzymała "Acanthus Aureus", nagrodę za najlepsze stoisko podczas odbywających się w Poznaniu w dniach 2-5 października br. targów branży hotelarskiej "Invest Hotel". Jury zwróciło uwagę na aranżację ekspozycji wyrażającą strategię marketingową firmy.

Nagroda "Acanthus Aureus" przyznawana jest od 2008 roku podczas wszystkich targów branżowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Otrzymują ją wystawcy, których ekspozycje targowe najlepiej odzwierciedlają strategię marketingową firmy. Uczestnictwo w konkursie odbywa się na podstawie zgłoszeń dokonywanych przez wystawców.

Podczas odbywających się w Poznaniu w dniach 2-5 października br. targów branży hotelarskiej "Invest Hotel" w gronie 5 firm, które otrzymały nagrody "Acanthus Aureus", znalazł się również Fameg, specjalizujący się w produkcji mebli z gięciny. Jurorzy zwrócili uwagę na spójność stylistyczną ekspozycji i efektowną prezentację produktów. Podkreślali też umiejętne połączenie ponadstuletniej tradycji z nowoczesnością.

Producent z Radomska działa od 1881 roku. Wtedy to synowie Michaela Thoneta, wynalazcy metody gięcia drewna bukowego, August i Karol kupili w Radomsku młyn parowy, który przystosowali do potrzeb fabryki mebli. Nazwa Fameg (skrót od Fabryka Mebli Giętych) funkcjonuje od lat 50. XX wieku. Obecnie ponad 80 proc. produkcji firmy trafia na eksport.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ