PARTNER PORTALU
Karina Wilkolek (Anders Meble) i Przemysław Nowak (Eurofirany). Fot. Anders Meble

Karina Wilkolek (Anders Meble) i Przemysław Nowak (Eurofirany). Fot. Anders Meble

  • Autor: mg
  • 02 paź 2017 15:09 (aktualizacja: 04 paź 2017 12:01)

Firma Anders Meble otrzymała nagrodę za najlepsze stoisko

Firmy Anders Meble oraz Eurofirany przygotowały wspólną ekspozycję na Targach Wyposażenia Hoteli "Invest-Hotel", które odbyły się 25-28 września br. w Poznaniu. Organizatorzy wydarzenia docenili wygląd ich stoiska, przyznając najwyższe wyróżnienie – "Acanthus Aureus 2017".

Podczas tegorocznej edycji Targów Wyposażenia Hoteli "Invest-Hotel" nie mogło zabraknąć także oferty mebli. Wśród wystawców znalazła się firma Anders Meble, która zaprezentowała najnowszą kolekcję marki Rosanero. Producent mebli stworzył wspólną ekspozycję razem z firmą Eurofirany, która - oprócz artykułów wnętrzarskich i dekoracji okiennych - posiada również własną linię produktów dla branży hotelarskiej.

Wyjątkowy design ekspozycji doceniony został nie tylko przez uczestników targów, ale również jury, które wyróżniło ją prestiżowym tytułem "Acanthus Aureus", czyli nagrodą za najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy stoisko targowe. Nowoczesny design i wysublimowana forma połączone z wysoką jakością i użytecznością to dla nas priorytety i w oparciu o nie staramy się tworzyć nasze kolekcje. Tą zasadą kierowaliśmy się również przy budowie stoiska firmowego. Tym bardziej jest nam miło, że "Złoty Akant" został przyznany ekspozycji stworzonej wspólnie z firmą Eurofirany – mówi Karina Setla reprezentująca firmę Anders Meble. 

Targi "Invest-Hotel" to największa w Polsce impreza tego typu, na której prezentowana jest kompleksowa oferta dostępnych na rynku produktów oraz usług dedykowanych branży hotelarskiej. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w hotelarstwie oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Na targach w Poznaniu zaprezentowaliśmy pełną ofertę wyposażania pokoju hotelowego, począwszy od mebli poprzez wszelkiego rodzaju tekstylia (m.in. dekoracje okienne, pościel, konfekcję obrusową, wyroby frotte), oświetlenie, dodatki aranżacyjne, takie jak ceramika, a skończywszy na ceramice użytkowej oraz dekoracjach z kolekcji bożonarodzeniowej – mówi Przemysław Nowak z firmy Eurofirany.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ