Biznesmeblowy.pl

Siedziba firmy Bejot. Fot. Bejot

Firma Bejot otrzymała tytuł "Gazela Biznesu"

  • Autor: mg
  • 19 maj 2017 16:42 (aktualizacja: 23 maj 2017 08:43)

Już po raz trzeci Bejot, producent mebli biurowych, został wyróżniony w rankingu "Gazele Biznesu", który służy uhonorowaniu najbardziej dynamicznych i rozwijających się firm w Polsce. Bejot nieprzerwanie od 3 lat otrzymuje ten tytuł, a warunki rankingu spełnia od 2011 roku.

"Gazele Biznesu" to coroczny, prowadzony od 2000 roku ranking, który wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się firmy z sektora MŚP. Projekt realizowany jest wspólnie przez dziewięć dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu". Podobne zestawienia przygotowywane są w Szwecji, Danii, Austrii, Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Podstawą i najważniejszym kryterium rankingu "Gazele Biznes" jest dodatni wynik finansowy z trzech ostatnich lat działalności firmy.

Na przestrzeni 25 lat firma Bejot przekształciła się z małego zakładu stolarskiego w prężnie działającego producenta krzeseł i foteli biurowych. Obecnie zatrudnia powyżej 140 osób, a miesięczna produkcja przekracza 10 tys. krzeseł i foteli.

Firma Bejot duży nacisk kładzie na inwestycje i rozbudowę parku maszynowego. Jedną z ostatnich inwestycji było uruchomienie w 2014 roku nowoczesnej linii produkującej pianki poliuretanowe. Na co dzień Bejot współpracuje także z uznanymi projektantami.

Jak atrakcyjnie zaaranżować biurową strefę relaksu?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce