PARTNER PORTALU
Salon firmowy Gala Collezione w Gdańsku

Salon firmowy Gala Collezione w Gdańsku

  • Autor: bm
  • 21 marz 2018 09:26 (aktualizacja: 21 marz 2018 13:05)

Firma Gala Collezione otworzyła swój salon firmowy w Gdańsku

Pierwszy w Polsce Autoryzowany Salon Firmowy Gala Collezione został otwarty w połowie marca 2018 w Galerii Wnętrz City Meble w Gdańsku. Ma służyć nie tylko klientom, ale również projektantom wnętrz, którzy znajdą tu inspiracje dla swojej pracy.

W nowoczesnym studiu meblowym klienci znajdą na ekspozycji bogatą ofertę sof, narożników, systemów modułowych i foteli z najnowszej kolekcji Gala Collezione. Liczyć mogą również na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę sprzedawców.

Salon Firmowy w gdańskiej Galerii Wnętrz City Meble ma stać się naszym flagowym salonem meblowym” – mówi Magdalena Kopińska-Król, Dyrektor Handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione. – „Naszą ambicją było stworzenie przytulnej, inspirującej, przyjaznej przestrzeni, w której dobrze czuć się będą zarówno osoby poszukujące mebla do swojego domu, jak też projektanci i architekci, pracujący nad projektem wnętrza dla swoich klientów”.

Salon Firmowy Gala Collezione posiadać będzie dedykowaną ofertę dla architektów i projektantów wnętrz. Wybór miejsca lokalizacji studia jest nieprzypadkowy – Galeria Wnętrz City Meble jest obiektem mocno ukierunkowanym na współpracę z przedstawicielami biur projektowych i pracowni architektonicznych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ