Stoisko firmy GTV na targach SICAM w Pordenone. Fot. GTV

Stoisko firmy GTV na targach SICAM w Pordenone. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 08 lis 2016 11:48

Firma GTV na targach SICAM

W tegorocznej edycji targów SICAM, które odbyły się 18-21 października br. we włoskim Pordenone, wzięło udział ponad 500 wystawców. Wśród nich znalazła się również firma GTV, producent akcesoriów meblowych. Po raz kolejny okazało się, że SICAM jest jednym z najważniejszych wydarzeń wyznaczających trendy w branży meblarskiej.

W wydarzeniu odbywającym się w Pordenone uczestniczyło 560 wystawców, zaś wśród zwiedzających ponad 40 proc. stanowili goście spoza Włoch, co podkreśliło międzynarodowy charakter imprezy. Największą dynamikę wzrostu liczby odwiedzających było widać wśród reprezentantów krajów Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki Północnej.

Uczestnictwo w SICAM to dla nas ogromny prestiż, który świadczy o wzroście znaczenia GTV wśród firm z branży akcesoriów meblowych oraz coraz większej rozpoznawalności marki GTV – podkreśla Dariusz Rudziewicz, export manager w firmie GTV. Podczas tegorocznych targów zaprezentowaliśmy wiele nowości, które spowodowały bardzo duże zainteresowanie naszym stoiskiem, a także stały się doskonałym pretekstem do rozmów o charakterze biznesowym, twórczym i rynkowym – dodaje.

Na ponad 45-metrowym stoisku szczególną uwagę zwracały profile "Glax" z możliwością regulacji kąta świecenia. Równie duże zainteresowanie wzbudzały systemy przesuwne, systemy szuflad "Axis" oraz "Modern Box" z uzupełniającymi drewnianymi wkładami, a także tegoroczny "debiutant" w ofercie firmy GTV, czyli kolekcja uchwytów "Shape Art". Ciekawość zwiedzających budziła również aplikacja Intiaro, dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu można sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ