Biznesmeblowy.pl

Fot. Archiwum

Firma Malow doceniona przez BCC

  • Autor: mg
  • 14 gru 2016 11:22 (aktualizacja: 14 gru 2016 12:25)

Podczas gali, która odbyła się 23 listopada br., firma Malow otrzymała tytuł "Firma Dobrze Widziana 2016". Jest on przyznawany przez Business Centre Club firmom, które są zaangażowane społecznie i realizują ideę odpowiedzialności społecznej biznesu.

Konkurs "Firma Dobrze Widziana" ma na celu wyłonienie w każdym województwie firm, które wyróżniają się w opinii otoczenia aktywnością w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma Malow, której główna siedziba i większość zakładów produkcyjnych zlokalizowane są w Suwałkach, często angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności. Wspiera wydarzenia o charakterze kulturalnym i sportowym. Przykładowo, od kilkunastu lat sponsoruje suwalski klub badmintonowy SKB Litpol-Malow, który jest trzynastokrotnym mistrzem Polski i wychował wielu reprezentantów naszego kraju w tej dyscyplinie.

Firma Malow specjalizuje się w produkcji mebli z metalu. Są one przeznaczone zarówno do aranżacji wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Najnowszą inwestycją producenta z Suwałk jest fabryka Malow 4, która została uroczyście otwarta we wrześniu 2016 roku. Na początku będą tam produkowane szafki socjalne i biurowe.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce