Gala wręczenia nagród w konkursie Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2017. Fot. Grupa PTWP

  • Autor: mg
  • 12 paź 2017 11:52 (aktualizacja: 12 paź 2017 12:17)

Firma Malow otrzymała tytuł "Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2017"

Firma Malow, producent mebli metalowych z Suwałk, została laureatem konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2017". Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 28 września br. podczas IV edycji Kongresu Gospodarczego Polski Wschodniej w Białymstoku.

Celem konkursu „Top Pracodawcy Polski Wschodniej” jest wyłonienie dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw (lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego), które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Przy ocenie zgłoszeń liczy się także innowacyjność przedsiębiorstwa, relacje między pracodawcami i pracownikami, a także współpraca z lokalną społecznością. Warto dodać, że nominacji i wskazań w konkursie dokonują władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości. 

W tym roku wśród laureatów konkursu "Top Pracodawcy Polski Wschodniej" znalazła się firma Malow z Suwałk. W jej imieniu nagrodę odebrał przewodniczący Rady Nadzorczej – Henryk Owsiejew. Z kolei nominację otrzymał inny czołowy producent mebli - Meble Wójcik.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ