Jan Szynaka, prezes Ogólniopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

Jan Szynaka, prezes Ogólniopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 03 paź 2016 13:30 (aktualizacja: 04 paź 2016 13:54)

Firma Szynaka Meble "Ambasadorem Polskiej Gospodarki"

Firma Szynaka-Meble została uhonorowana tytułem "Ambasador Polskiej Gospodarki" w kategorii „Firma Globalna”. Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 28 września br. w siedzibie BCC w Warszawie.

"Ambasador Polskiej Gospodarki" to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wyróżnianie oraz promowanie przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych oraz promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych. Laureaci są doceniani za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego, wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy, przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju i budowanie kapitału zaufania wobec Polski i Polaków.

Wyróżnienia w kategorii „Firma Globalna” trafiają do firm, które realizują inwestycje na rynku europejskim i na innych kontynentach, stając się podmiotami działającymi w wymiarze światowym.

Jesteśmy dumni, że wypracowana przez lata globalna strategia rozwoju pozwala nam osiągać kolejne sukcesy. Jako firma rodzinna ze 100% rodzimym kapitałem od prawie 60 lat z sukcesem realizujemy kolejne projekty na arenie międzynarodowej, udowadniając tym samym, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży meblowej. Jesteśmy dumni,  że udało nam się zbudować potężną Grupę Meblową, która nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim za granicą jest ceniona za wysoką jakość produktów, profesjonalizm, wiarygodność i rzetelność biznesową. Jesteśmy przekonani, że promując polską myśl techniczną i kreatywność polskich rozwiązań, budujemy zaufanie wobec polskiej branży meblowej i tworzymy pozytywny wizerunek Polski i Polaków w świecie - powiedział Jan Szynaka, prezes Grupy Meblowej Szynaka.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ