Biznesmeblowy.pl

Sypialnia Madison firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Firma Szynaka Meble doceniona za osiągnięcia na rynkach eksportowych

  • Autor: mg
  • 30 lis 2017 09:40 (aktualizacja: 30 lis 2017 12:24)

Firma Szynaka Meble po raz kolejny znalazła się wśród przedsiębiorstw nagrodzonych za osiągnięcia eksportowe. Przyznano jej tytuł „Wybitny Eksporter Roku 2017”, poza tym jej przedstawicielom wręczono List Gratulacyjny i Puchar Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

Gala wręczenia nagród odbyła się w trakcie XVI Kongresu Eksporterów Polskich, 23 listopada 2017 roku, w Sali Pod Kopułą w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie. W Liście Gratulacyjnym Stowarzyszenie Eksporterów Polskich podziękowało Janowi Szynaka, prezesowi Grupy Meblowej Szynaka, "za zaangażowanie w działalność eksportową, która sprzyja budowie pozytywnego wizerunku Polski w kraju i na arenie międzynarodowej".

Wyróżnienie prestiżowym tytułem „Wybitnego Eksportera”, przyznane Grupie Meblowej Szynaka, stanowi kolejny dowód uznania za bardzo dobre wyniki i zaangażowanie w rozwój eksportu. Przypomnijmy, że firma jest nie tylko czołowym producentem, ale też eksporterem polskich mebli. Jej produkty trafiają do ponad 50 krajów na całym świecie, a na rynki eksportowe przeznaczone jest ponad 80 proc. całej produkcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce