Biznesmeblowy.pl

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 listopada 2017 podczas pierwszego dnia Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa, w którym w roli prelegenta uczestniczył Prezes Jan Szynaka

Firma Szynaka Meble - nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

  • Autor: bm
  • 20 lis 2017 10:30 (aktualizacja: 21 lis 2017 09:26)

Nagroda Prezydenta RP jest przyznawana firmom, które mają znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na całym świecie. Wśród najwyżej ocenionych przedsiębiorstw znalazła się firma Szynaka Meble.

Firma Szyna Meble została jednym z trzech najwyżej ocenionych przedsiębiorstw w Polsce w kategorii "Międzynarodowy sukces" przez Kapitułę Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

"To dla nas niezmiernie ważne, że doceniono wysiłek włożony w budowę Grupy Meblowej Szynaka. Jest to dowód, że realizowana przez nas strategia globalnego rozwoju, skoncentrowana na osiągnięciu silnej pozycji zarówno w Polsce, jak i na światowych rynkach meblowych przynosi pozytywne efekty. Nominacja do finału konkursu potwierdza jakość modelu biznesowego Grupy Meblowej Szynaka i motywuje właścicieli i pracowników do dalszej, konsekwentnej realizacji planów rozwoju firmy i promowania polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej. - Jestem bardzo dumny z przyznanej nominacji" – powiedział Prezes Jan Szynaka. - "Wyróżnienie rozumiem jako wyraz uznania Pana Prezydenta i Kapituły Nagrody dla naszej strategii zrównoważonego rozwoju, która poza elementem intensywnego wzrostu w skali globalnej obejmuje również troskę o ludzi i ich środowisko zarówno społeczne, jak i naturalne."

Wyróżnienia przyznano w 4 kategoriach: Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes i dwóch specjalnych. Prezydent Andrzej Duda przyznał również, podobnie, jak rok temu, nagrodę indywidualną. Kapituła konkursowa wyłoniła zwycięzców spośród ponad 140 nominowanych do finału firm. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 16 listopada 2017 podczas pierwszego dnia "Kongresu 590" w Jasionce koło Rzeszowa, w którym w roli prelegenta uczestniczył Prezes Jan Szynaka.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce