Biznesmeblowy.pl

Suwałki Blues Festival 2016. Fot. Piotr Kopciał/Suwalski Ośrodek Kultury

Forte sponsorem festiwalu bluesa

  • Autor: mg
  • 21 lip 2016 08:43 (aktualizacja: 21 lip 2016 09:33)

Fabryki Mebli Forte były głównym sponsorem "Suwałki Blues Festival", który odbył się w dniach 7-10 lipca br. Producent mebli z Ostrowi Mazowieckiej często wspiera inicjatywy kulturalne i społeczne w regionach, gdzie prowadzi działalność inwestycyjną.

Waglewski Fisz Emade, Paul Jones & Dave Kelly, Kraków Street, Suwalska Orkiestra Kameralna i Suwałki Gospel Choir– takie grono wykonawców uświetniło otwarcie 9. edycji "Suwałki Blues Festival", które odbyło się w Sali im. Andrzeja Wajdy w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Tegoroczna edycja imprezy była dłuższa o jeden dzień i obfitowała w wiele wydarzeń muzycznych. Do Suwałk zjechali  nie tylko miłośnicy bluesa z  całego kraju, ale także fani muzyki z zagranicy. Blues rozbrzmiewał od rana do nocy w różnych punktach miasta, zarówno w trakcie  koncertów plenerowych i klubowych jam session, jak i śniadań bluesowych.  Łącznie w trakcie czterech dni odbyło się ponad 50 koncertów, w których wystąpili artyści z 14 krajów.  

Fabryki Mebli Forte często wspierają inicjatywy w regionach, w których działają ich zakłady produkcyjne. Przypomnijmy, że w Suwałkach działa już jedna z czterech fabryk marki Forte. Poza tym w mieście tym prowadzona jest kolejna inwestycja - w podstrefie Suwałki Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej do końca grudnia 2018 roku powstanie zakład produkcji płyt drewnopochodnych, w którym zatrudnienie znajdzie 130 osób.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER BIZNESMEBLOWY.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu BiznesMeblowy.pl codziennie w Twojej skrzynce